Karl Berger

Präsident
E-Mail: K.Berger@gcmw.de

Peter Groß

Vizepräsident
E-Mail: P.Groß@gcmw.de

Lorem libero id molestie. Praesent rutrum arcu sit ameraesent faucibus orci risus from nulla amos. Proin molestie.

Christian Jünger

Schatzmeister
E-Mail: C.Juenger@gcmw.de

Lorem ipsum – dolor from amet molestie vehicula glavrida malesuada. Donec consectetur lectus felis, vitae rutrum felis faucibus vel.

Felix Peyke

Vorstand
E-Mail: F.Peyke@gcmw.de

Helmut Nothhaft

Vorstand
E-Mail: H.Nothhaft@gcmw.de

Sebastian Daumann

Office-Manager
Golfsekretär (DGV)
Telefon: 08134 / 99 88-0
E-Mail: S.Daumann@gcmw.de

Natascha Pfeiffer

Sekretärin
Telefon: 08134 / 99 88-0
E-Mail: n.pfeiffer@gcmw.de

Viola Nguyen

Sekretärin
Telefon: 08134 / 99 88-0
E-Mail: v.nguyen@gcmw.de

Conny Diesch

Golfsekretärin (DGV)
08134 / 99 88-0
info@gcmw.de

Felix Hermle

Sekretär / Aushilfe
Telefon: 08134 / 99 88-0
E-Mail: info@gcmw.de